Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - www.aquanale.com

2022-07-26
Trwają przygotowania do Aquanale i FSB 2023
Trwają intensywne przygotowania do przyszłorocznych, jednych z największych światowych wydarzeń w sektorze rynku basenów, saun i stref klimatycznych. Duet targowy – Aquanale, Międzynarodowe Targi Sauna.Basen.Ambience oraz FSB - Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych – odbędą się w dniach 24-27 października 2023 r. w Kolonii.

Wspólne dwa wiodące wydarzenia targowe w Koloni: Aquanale – Międzynarodowe Targi Sauna.Pool.Ambience, i FSB – Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych – wkraczają w intensywny etap przygotowań. Targi w 2021 po raz kolejny podkreśliły istotną rolę, jako źródło inspiracji dla swoich branż. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem pierwszego etapu rejestracji na październikowe wydarzenie 2023 roku, można było zaobserwować znaczny popyt. Wystawcy zainteresowani udziałem w targach po raz pierwszy, będą mieli możliwość zabezpieczenia kluczowych korzyści, rejestrując się wcześniej, przed 31 stycznia 2023 r. Oprócz atrakcyjnej oferty cenowej, rejestrujący będą mogli zarezerwować preferowaną wielkość i lokalizację stoiska w halach wystawowych Aquanale i FSB 2023 z dużym wyprzedzeniem.

Podobnie jak w zeszłym roku, międzynarodowe Aquanale 2023 będzie zlokalizowane w halach 7 i 8 na terenie Koelnmesse, i podzielone zostanie na sześć sektorów tematycznych. Najnowsze technologie, innowacje produktowe i koncepcje zarządzania, zaprezentowane zostaną zarówno dla operatorów prywatnych basenów, obiektów wellness , jak i basenów publicznych, parków wodnych i łaźni termalnych, skupiając się na aktualnych tematach z sektora branży pool&spa.

Wiodące na świecie wydarzenie FSB 2023 - Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych to globalne centrum produktów i usług związanych z przestrzenią publiczną oraz obiektami sportowymi i rekreacyjnymi. Impreza odbędzie się w pawilonach 9, 10.1 i 10.2.

Zoptymalizowane trasy dla odwiedzających targi oraz bliskość stref wejściowych oraz Centrów Kongresowych Północ i Wschód uzupełniają ogólną koncepcję targowego duetu.

Czterodniowe targi w Kolonii 24-27 października 2023 r. zrzeszające sektor rynku basenów, saun, są idealną okazją do dodatkowej wymiany wiedzy, umiejętności, wzajemnego poparcia a także procesem rozwijania i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na stronie: www.aquanale.com i www.fsb-cologne.com

Miejsce:
Koelnmesse GmbH
Messeplatz 1
50679 Cologne
Germany
Autor: Jowita Kuzioła - portal Basenprof
Materiały: www.koelnmesse.com
Przeczytaj także:
„24-27.10.2023 – Aquanale”
- www.basenprof.pl/wydarzenia/277/aquanale.html

„Przygotowania do Aquanale 2023 już trwają” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3238/przygotowania_do_aquanale_2023_juz_trwaja.html

„Lepsod na Aquanale 2021” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3144/lepsod_na_aquanale_2021.html

„Aquanale 2021 już tuż tuż” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2983/aquanale_2021_juz_tuz_tuz.html

„Aquanale za nami” - www.basenprof.pl/artykuly/817/aquanale_za_nami.html

„Międzynarodowe Targi Aquanale – fotorelacja” - www.basenprof.pl/artykuly/99/miedzynarodowe_targi_aquanale_-_fotorelacja.html

zamknij

Przeczytaj także

Nieodpłatana pomoc na czas pandemii
Szanowni Państwo, Jak wszyscy się domyślamy, świat po pandemii koronawirusa nie będzie już takim, jakim go zostawiliśmy… Mamy jednak nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do tzw. „normalności” i [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.