Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]

 • Foto - www.aquanale.com
  Dodaj komentarz
  0
  2022-07-26
  Trwają przygotowania do Aquanale i FSB 2023
  Trwają intensywne przygotowania do przyszłorocznych, jednych z największych światowych wydarzeń w sektorze rynku basenów, saun i stref klimatycznych. Duet targowy – Aquanale, Międzynarodowe Targi Sauna.Basen.Ambience oraz FSB - Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych – odbędą się w dniach 24-27 października 2023 r. w Kolonii.

  Wspólne dwa wiodące wydarzenia targowe w Koloni: Aquanale – Międzynarodowe Targi Sauna.Pool.Ambience, i FSB – Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych – wkraczają w intensywny etap przygotowań. Targi w 2021 po raz kolejny podkreśliły istotną rolę, jako źródło inspiracji dla swoich branż. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem pierwszego etapu rejestracji na październikowe wydarzenie 2023 roku, można było zaobserwować znaczny popyt. Wystawcy zainteresowani udziałem w targach po raz pierwszy, będą mieli możliwość zabezpieczenia kluczowych korzyści, rejestrując się wcześniej, przed 31 stycznia 2023 r. Oprócz atrakcyjnej oferty cenowej, rejestrujący będą mogli zarezerwować preferowaną wielkość i lokalizację stoiska w halach wystawowych Aquanale i FSB 2023 z dużym wyprzedzeniem.

  Podobnie jak w zeszłym roku, międzynarodowe Aquanale 2023 będzie zlokalizowane w halach 7 i 8 na terenie Koelnmesse, i podzielone zostanie na sześć sektorów tematycznych. Najnowsze technologie, innowacje produktowe i koncepcje zarządzania, zaprezentowane zostaną zarówno dla operatorów prywatnych basenów, obiektów wellness , jak i basenów publicznych, parków wodnych i łaźni termalnych, skupiając się na aktualnych tematach z sektora branży pool&spa.

  Wiodące na świecie wydarzenie FSB 2023 - Międzynarodowe Targi Przestrzeni Publicznej, Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych to globalne centrum produktów i usług związanych z przestrzenią publiczną oraz obiektami sportowymi i rekreacyjnymi. Impreza odbędzie się w pawilonach 9, 10.1 i 10.2.

  Zoptymalizowane trasy dla odwiedzających targi oraz bliskość stref wejściowych oraz Centrów Kongresowych Północ i Wschód uzupełniają ogólną koncepcję targowego duetu.

  Czterodniowe targi w Kolonii 24-27 października 2023 r. zrzeszające sektor rynku basenów, saun, są idealną okazją do dodatkowej wymiany wiedzy, umiejętności, wzajemnego poparcia a także procesem rozwijania i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

  Więcej informacji na stronie: www.aquanale.com i www.fsb-cologne.com

  Miejsce:
  Koelnmesse GmbH
  Messeplatz 1
  50679 Cologne
  Germany
  Autor: Jowita Kuzioła - portal Basenprof
  Materiały: www.koelnmesse.com
  Przeczytaj także:
  „24-27.10.2023 – Aquanale”
  - www.basenprof.pl/wydarzenia/277/aquanale.html

  „Przygotowania do Aquanale 2023 już trwają” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3238/przygotowania_do_aquanale_2023_juz_trwaja.html

  „Lepsod na Aquanale 2021” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3144/lepsod_na_aquanale_2021.html

  „Aquanale 2021 już tuż tuż” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2983/aquanale_2021_juz_tuz_tuz.html

  „Aquanale za nami” - www.basenprof.pl/artykuly/817/aquanale_za_nami.html

  „Międzynarodowe Targi Aquanale – fotorelacja” - www.basenprof.pl/artykuly/99/miedzynarodowe_targi_aquanale_-_fotorelacja.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Szkolenia on-line z obsługi maszyn czyszczących Hako
  HAKO POLSKA zaprasza wszystkich użytkowników maszyn czyszczących Hako do odwiedzenia nowej strony internetowej: szkoleniowe.hako.pl. Znajdują się na niej krótkie filmy szkoleniowe z obsługi poszczególnych modeli [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.