Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualnościFoto - Prelegenci IV Konferencji Hotel SPA BASENY I SAUNARIA Bezpieczeństwo - Eksploatacja - Zarządzanie

2022-11-17
Przedstawiamy Prelegentów IV Konferencji Hotel Spa BASENY i SAUNARIA
Z końcem listopada zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży Pool&Spa, które odbędzie się 30.11. br. w Krakowie-Wieliczce. Zarządzający obiektami sportowo-rekreacyjnymi z całej Polski, oraz firmy z branży spotkają się na IV Konferencji Hotel SPA BASENY I SAUNARIA: Bezpieczeństwo – Eksploatacja – Zarządzanie.


IV Konferencja Hotel SPA BASENY I SAUNARIA będzie wyjątkowa, ponieważ będziemy gościć Ministra Adama Abramowicza - Rzecznika Mały i Średnich Przedsiębiorców, który czynnie działał na rzecz branży turystycznej i basenowej w okresie pandemii Covid-19. Podczas wydarzenia, porozmawiamy z ministrem o trudnościach branży i potrzebnych dla niej rozwiązaniach.

Będzie to także doskonała okazja do pozyskania pełnego zakresu potrzebnej do zarządzania obiektami wiedzy, oraz zapoznania się z efektywnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami dla obiektów. Przypomnijmy, że oprócz prelekcji, będą na naszych Gości czekały przygotowane Stanowiska Konsultacyjne, na których będzie można wyczerpująco porozmawiać na każdy interesujący branżowy  temat.

A dzień przed konferencją (29.11.br.) o godz. 17 zobaczymy się na Spotkaniu Branżowym dyskutując wspólnie na temat wyzwań i przyszłości branży.

Poznajcie Prelegentów IV Konferencji Hotel SPA BASNY I SAUNARIA: Bezpieczeństwo – Eksploatacja – Zarządzanie:


Adam Abramowicz
 
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, gdzie był m.in. członkiem sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP, Parlamentarnego Zespołu Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez administrację RP, przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.


Diana Sinkiewicz
 
Redaktor Naczelna w Portal Basenprof, Prezes Zarządu w Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej, Wiceprezes w Zachodniopomorski ZPP. Ekspert rynku Spa, doradca w zakresie programów audytowych i doradczo-szkoleniowe dla obiektów pool/spa, koordynator programu POZ, krajowego projektu Academy Of Pool Expert, oraz programu certyfikacji Safe Pool.


Jacek Rybczyński
 
Przedstawiciel Abora Solar na Polskę. Fascynat nowych technologii w dziedzinie energetyki odnawialnej, w szczególności wykorzystania energii Słońca. Absolwent Energetyki Odnawialnej dla Biznesu w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz MBA Finance&Technology na tej samej uczelni. Od wielu lat współpracuje z firmami z Półwyspu Iberyjskiego.


Arleta Turkacz
 
Manager Spa w Diune Zdrojowa Hotels. Doświadczony praktyk zarządzania hotelami i strefami Spa, szkoleniowiec kadry hotelowej. Koordynowała m.in. otwarcie Galerii Spa w Arka Medical Spa w Kołobrzegu i Spa w Parku Wodnym w Koszalinie.


Maciej Matras

Specjalista w zakresie zapisów prawnych ustaw i rozporządzeń, analiz zagrożeń, ekspertyz i audytów bezpieczeństwa wyznaczonych obszarów wodnych. Koordynator służb ratowniczych na obszarach wodnych w Fundacja Wodna Służba Ratownicza. Ekspert portalu Basenprof.


Zbigniew Wojciul
 
Ekspert w zakresie technologii basenowych, ultrafiltracji i wdrażania systemów do odzysku wód popłucznych. Ekspert ds. innowacyjnego systemu uzdatniania wody DAISY. Prezes Zarządu Anchem Sp. z o.o.


Mateusz Kujawa
 
Prezes Zarządu w Fundacja Wodna Służba Ratownicza - podmiot uprawniony do wykonywania ratownictwa wodnego przez MSWiA. Manager Sportu, doradca w zakresie organizacji służby ratowniczej na obiektach, outsourcingu i zatrudniania ratowników wodnych, ogólnopolski koordynator zabezpieczenia ratowniczego na kilkudziesięciu obiektach basenowych w kraju.


Dawid Bochen

Ekspert i praktyk w zakresie prowadzenia stref saunowych na pływalniach i hotelach Spa, utytułowany saunamistrz, szkoleniowiec zespołów saunamistrzów. Dyrektor w firmie Bassau Sp. z o.o.


Michał Włosowski

Dyrektor Marketingu w Pol-Glass Sp. z o.o. sp.k. Koordynator realizacji projektowania, wykonawstwa i modernizacji systemów zjeżdżalni wodnych, atrakcji wodnych, mobilnych minibasenów z laminatu, oraz wodnych placów zabaw.


Jacek Sinkiewicz

Dyrektor Technologii i Zarządzania w portal Basenprof, Wiceprezes w Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej, Prezes w Koszalińska Akademia Bezpiecznego Pływania, manager w pływalnia miejska i Park Wodny Koszalin. Doświadczony wieloletni menedżer dużych obiektów Spa.


Marek Łuczyński
 
Prezes Zarządu w Polska Izba Hotelarzy (PIH).


Beata Rogowska
 
Prezes Zarządu w Park Wodny w Krakowie S.A., oraz Hotel Swing Kraków, wiceprezes stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie. Doświadczony praktyk zarządzania obiektami hotelowymi i parkami wodnymi.


Paulina Łapińska
 
Unitronics Automation Manager w Elmark Automatyka S.A. Inżynier automatyk – robotyk, doradca w zakresie automatyki i sterowania, rozwiązań chmurowych oraz optymalizacji kosztów pracy pomp i wentylatorów poprzez zastosowanie przemienników częstotliwości (falowników).


Łukasz Barcz
 
Country Manager Foamglas Building. Inżynier, doświadczony doradca ds. optymalnych rozwiązań projektów architektonicznych i przemysłowych, specjalista w zakresie oględzin i konsultacji dla obiektów borykających się z problemami kondensacji i korozji biologicznej. Ekspert opatentowanej innowacji spienionego szkła komórkowego – rozwiązania termoizolacyjnego idealnie wpasowującego się w wyzwania i wymagania obiektów wodnych.


Dr Inż. Architekt Andrzej Truszczyński
 
Autor pracy doktorskiej pt. „Grywalizacja Architektury w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej na przykładzie parków wodnych”. Laureat nagród: Europe 40Under40 2020, ICONIC AWARDS 2020, German Design Award 2021,finalista World Architecture Festival 2019 w Amsterdamie, FERD’s List 2019. Autor m.in. Fabryka Wody w Szczecinie, Aquadrom w Rudzie Śląskiej, Chełmski Park Wodny, Park Wodny Tychy.


Witold Kołacz
 
Dyrektor w Berndorf Baderbau Sp. z o.o., posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji basenowych ze stali nierdzewnej. Laureat Grand Prix 2021 premierowej edycji Builder Super Power.


Martin Popek
 
Ekspert ds. inwestycji systemowych rozwiązań w obiektach basenowych i SPA, od wielu lat specjalizujący się w tematyce basenowych okładzin ceramicznych RAKO.


Łukasz Hawryło
 
Posiada duże doświadczenie w nadzorze technicznym inwestycji związany z budową i przygotowaniem do otwarcia obiektów hotelowych (m.in. The Bridge MGallery Wrocław, Elements Hotel&Spa Świeradów Zdrój), ich eksploatacją, optymalizacją kosztów, tworzeniem planów przeglądów i budżetów dla działów technicznych, koordynacją doboru rozwiązań technologicznych dla infrastruktury technicznej budynków. Obecnie Dyrektor Tech. w Elements Hotel&Spa należącym do grupy Górskie Resorty.


Mateusz Szturomski
 
Odpowiada za rozwój rynków Europy Centralnej i Wschodniej w Myrtha Pools. Posiada doświadczenie w realizacji inwestycji basenowych na rynkach międzynarodowych, m.in. prowadził działania kontraktowe w Afryce.


Dariusz Kiczek
 
Koordynator wdrożeń elektronicznych systemów obsługi klienta, systemów biletowania i kontroli dostępu. Kierownik Działu Handlowego w firmie BASE System.


Aleksandra Dik
 
Moderator IV Konferencji Hotel Spa. Redaktor naczelna w Biznes w Mieście, dziennikarka, ekspert CSR - Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii firmy. Właścicielka Agencji PR Adventure Media.


Podczas wydarzenia przedstawione zostaną ważne dla menedżerów hoteli Spa tematy m.in.:
 1. Działania na rzecz branży turystycznej i sportowej. 10 Rzecznika MŚP Minister Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw
 2. Korzyści z zastosowania instalacji opartej o technologię modułów hybrydowych aHTech® w sektorze hotelarskim i basenowymJacek Rybczyński, Abora Advanced Solar Technology
 3. Wykorzystanie przestrzeni w hali basenowej i oszczędności na uzdatnianiu wody basenowej - System DAISY – Zbigniew Wojciul, Anchem Sp. z o.o.
 4. Foamglas, czyli jak uniknąć przecieków i kondensacji pary wodnej w dachach obiektów o wysokiej wilgotności – inż. Łukasz Barcz - Owens Corning FOAMGLAS®
 5. Baseny ze stali nierdzewnej jako idealnie higieniczne i estetyczne rozwiązanie dla hoteli, przynoszące znaczne oszczędności w procesie codziennej eksploatacji Witold Kołacz, Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
 6. Spa & Wellness = Generator kosztów – Arleta Turkacz – Menedżer w procesie budowania 5* Spa, Diune Zdrojowa Hotels
 7. Zarządzanie utrzymaniem czystości, dedykowane harmonogramy pracy jako niezbędny czynnik w prawidłowej organizacji pracy zespołu sprzątającego, czynniki wpływające na optymalizację kosztów eksploatacji strefy basenowej – Jacek Sinkiewicz, Portal Basenprof
 8. Zarządzanie saunarium – pomysły i rozwiązania na zwiększenie atrakcyjności oferty – branżowa wymiana doświadczeń – Dawid Bochen, Bassau Sp. z o.o.
 9. Obowiązki zarządzających obiektami Spa wynikające z Ustawy MSWiA o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, obowiązujące przepisy prawne jakie nakładają na obiekt Spa stosowne ustawy i rozporządzenia – Maciej Matras, WSR / Portal Basenprof
 10. DEBATA BRANŻOWA - Branża spa i nowa rzeczywistość – wyzwania, szanse, zagrożenia.
  • Marek Łuczyński - Prezes Zarządu w Polska Izba Hotelarzy (PIH)
  • Beata Rogowska - Prezes Zarządu w Park Wodny w Krakowie S.A., oraz Hotel Swing Kraków
  • Łukasz Hawryło - Dyrektor Techniczny w Elements Hotel&Spa grupa Górskie Resorty
  • Jacek Rybczyński - energetyka odnawialna Abora Solar – przedstawiciel na Polskę
  • Moderator: Diana Sinkiewicz – Redaktor naczelna w portal Basenprof, wiceprezes w Zach. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP)
 11. Atrakcje basenowe jako możliwość optymalnego wykorzystania basenów hotelowychMichał Włosowski, Pol-Glass Sp. z o.o.
 12. Technologie wspomagające oszczędzanie - zmniejszanie wydatków na energię elektryczną – Paulina Łapińska, Elmark Automatyka S.A. – Elmatic.
 13. Systemowe rozwiązania w obiektach basenowych i SPA z ceramiki RAKOMartin Popek, RAKO Lasselsberger s.r.o.
 14. Modułowe systemy niecek basenowych ze stali nierdzewnej powlekanych PVC – Mateusz Szturomski, Myrtha Pools.
 15. Systemowe rozwiązanie utrzymania czystościPiotr Soboń, Polor Sp. z o.o.
 16. Trendy w projektowaniu infrastruktury sportowo-rekreacyjnej – dr inż. arch. Andrzej Truszczyński, TK Holding.
 17. Rezerwacje, rozliczenia, automatyzacja systemów kontroli dostępu – Dariusz Kiczek - Base System.
 18. Organizacja i outsourcing służby ratowniczej na basenieMateusz Kujawa, Wodna Służba Ratownicza.
 19. Program Certyfikacji SAFE POOL - potwierdzenie wdrożenia najwyższych standardów bezpieczeństwa w obiekcie SpaAgencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej (ARIB).

Więcej o konferencji: www.konferencja.basenprof.pl

Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się na IV Konferencję zachęcamy do kliknięcia w poniższy link rejestracyjny – warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ pozostało już bardzo mało miejsc. Zapraszamy serdecznie.


Konferencja:
Termin:
 30.11.2022r. o godz. 9-17
Miejsce:
 Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart **** Kraków-Wieliczka

Spotkanie Branżowe przy kolacji:
Termin:
 29.11.2022r. o godz. 17
Miejsce:
 Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart **** Kraków-Wieliczka

Zapraszamy do rejestracji:
 www.konferencja.basenprof.pl
Przeczytaj także:
„Przedstawiamy Partnerów IV Konferencji Hotel Spa w Krakowie”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3412/przedstawiamy_partnerow_iv_konferencji_hotel_spa_w_krakowie.html

„Już wkrótce IV Konferencja Hotel Spa BASENY I SAUNARIA” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3410/juz_wkrotce_iv_konferencja_hotel_spa_baseny_i_saunaria.html

„Fotorelacja z III Konferencji Hotel Spa Baseny i Saunaria” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3283/fotorelacja_z_iii_konferencji_hotel_spa_baseny_i_saunaria.html

zamknij

Przeczytaj także

Legionella - prawidłowe praktyki dla hoteli i stref Spa
Epidemia wywołana koronowirusem spowodowała paraliż turystycznej, rekreacyjnej i sportowej sfery życia znacznej części krajów naszego globu. W Europie powoli otwierają się baseny i parki wodne, a także hotelowe strefy Spa. [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02493 seconds.