Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto Energylandia

2023-05-11
Aquapark Energylandia najlepszym parkiem wodnym w Europie
W zestawieniu utworzonym przez portal Interhome znajduje się lista najlepszych Aquaparków z całej Europy, które znajdują się na Google Maps, osiągnęły ocenę co najmniej 4,5 oraz zyskały minimalnie 100 recenzji. Na liście znalazły się aquaparki z Chorwacji, Portugalii, Hiszpanii czy Włoch. Wszystkie zostały pokonane przez Water Park Energylandia w Zatorze.

Water Park Energylandia zdobył pierwsze miejsce w zestawieniu Interhome. Prześcignął takie parki jak Zoomarine Beach w Portugalii, Etnaland we Włoszech czy  Corfu Water Park w Grecji . Osiągnął ocenę 4,8 dzięki ponad 162 tys. recenzji.

Energylandia Water Park jest jedną z sześciu stref Parku rozrywki w Zatorze, włączona w 2016r. Na jej terenie znajdują się złociste plaże, 5 basenów różnej głębokości, 36 zjeżdżalni oraz 5 tysięcy leżaków. Utworzono kilka tematycznych stref takich jak: Water Park, Exotix Island. Bamboo Bay, Tropical Fun, dzięki którym powstało 16 nowych zjeżdżalni. Rozbudowanie stref sprawia, że park dopasowany jest do potrzeb każdego gościa.

Zestawienie TOP 10 parków wodnych w Europie jest kolejnym docenieniem Parku Wodnego w Zatorze.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Energylandia - https://energylandia.pl
Przeczytaj także:
„MOSIR Łódź szykuje atrakcje na sezon letni”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3304/mosir_lodz_szykuje_atrakcje_na_sezon_letni.html

„Ponad 240 mln dla polskich uzdrowisk” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3306/ponad_240_mln_dla_polskich_uzdrowisk.html

„Rozmowa z Beatą Bracką Prezes Zarządu „AQUA-TUR’ Sp. z o.o w Szczecinku” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3315/rozmowa_z_beata_bracka_prezes_zarzadu_aqua-tur_sp_z_oo_w_szczecinku.html

zamknij

Przeczytaj także

Śremska pływalnia prekursorem systemów biometrycznych w Polsce
Śremski Sport jako jedyny obiekt w Polsce posiada zaawansowany technologiczne biometryczny ESOK. To zupełna nowość w naszym kraju. Co to jest system biometryczny? Najprościej mówiąc jest to kontrola [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.