Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - Aquapark Fala

2023-05-12
Ścieżka Kneippa powstanie w Aquaparku Fala
W łódzkim obiekcie powstaną nowe wanny z hydromasażem oraz ścieżka Kneippa czyli niecka z wodą o różnych temperaturach. Ma znakomity wpływ na zdrowie i samopoczucie.

Ścieżka Kneippa składać się będzie z 6 płytkich niecek o głębokości 20 cm i długości ok. 4m. W każdej niecce będzie inna temperatura wody (od +8 st. C do +42st. C) oraz zróżnicowane będzie podłoże, którą będą stanowić żwir o frakcji drobnej, żwir o średniej granulacji oraz duże otoczaki.

Schody i podesty wykonane będą z płytki drewnopodobnej, a z mozaiki ceramicznej cokoły i murki. Dodatkowo zostanie zamontowane oświetlenie led, którego barwa będzie odpowiadała temperaturze wody.

Na miejscu starych wanien z hydromasażem powstaną nowe. Jedno 12-osobowe i dwa mieszczące 5/6 osób. Zwiększy się też liczba dysz, tworzące efekty wodne i powietrzne. Wokół wanien powierzchnia będzie wykonana z płytki drewnopodobnej i mozaiki ceramicznej.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Aquapark Fala - www.aquapark.lodz.pl
Przeczytaj także:
„Aquapark Energylandia najlepszym parkiem wodnym w Europie”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3525/aquapark_energylandia_najlepszym_parkiem_wodnym_w_europie.html

„Wardbud zmodernizuje Aquapark w Polkowicach” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3522/warbud_zmodernizuje_aquapark_w_polkowicach.html

„Nowe kąpielisko w Zielonej Górze” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3523/nowe_kapielisko_w_zielonej_gorze.html

zamknij

Przeczytaj także

Chemia do stref SPA firmy Bayrol
Rekreacja w strefach SPA to obecnie prężnie rozwijający się kierunek użytkowników obiektów zarówno basenowych, jak i hotelowych. Zarządcy wspomnianych stref prześcigają się w ciągłym wzbogacaniu oferty. Ta [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.