Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - ALSTAL Grupa Budowlana

2023-08-14
Wizualizacje parku wodnego w Bolesławcu
W Bolesławcu przy ulicy Spacerowej powstaje park wodny. Inwestycja o wartość blisko 58 milionów złotych realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Pokazujemy, jak będzie wyglądał.

Projekt zakłada przebudowę istniejących terenów zewnętrznych basenów w Bolesławcu. Łączna powierzchnia terenu, na której stanie inwestycja to 23 991 m2. Znajdą się tam m.in.: basen rekreacyjny z atrakcją wet-bubble, basen solankowy z tężnią oraz brodzik dla dzieci i wodny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. łączna powierzchnia lustra wody w nieckach basenowych wyniesie niemal 1900 m2.


Wizualizacja - ALSTAL Grupa Budowlana

Projekt przewiduje także rozbiórkę istniejących zabudowań i budowę nowych budynków. Znajdą się w nich kasy i zaplecze administracyjne, część gastronomiczna, pomieszczenia socjalne, magazynowe i techniczne, a także tereny zielone, zewnętrzne przebieralnie i plac zabaw dla dzieci, oraz parking na 154 samochody.


Wizualizacja - ALSTAL Grupa Budowlana

Termin zakończenia budowy planowany jest na maj 2024 roku. Łączna wartość inwestycji to 57,99 mln zł. Wykonawcą jest ALSTAL Grupa Budowlana.
Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
Materiały: ALSTAL Grupa Budowlana
Przeczytaj także:
„Ruszyła budowa kompleksu basenowego w Bolesławcu”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3560/ruszyla_budowa_kompleksu_basenowego_w_boleslawcu.html

„Oszczędności basenów na energii i cieple” - www.basenprof.pl/artykuly/3584/oszczednosci_basenow_na_energii_i_cieple.html

„Oszczędne obiegi uzdatniania wody basenowej - case study” - www.basenprof.pl/artykuly/3567/oszczedne_obiegi_uzdatniania_wody_basenowej_-_case_study.html

zamknij

Przeczytaj także

Kolejny Aquapark we Wrocławiu
We Wrocławiu powstanie kolejny Aquapark. Będzie to już czwarty Aquapark w mieście. Kolejny Aquapark we Wrocławiu powstanie na Lipie Wrocławskiej. Jest to najbardziej rozwijające się osiedle w Mieście. Inwestycja [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.