Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - portal Basenprof

2024-03-23
Prezes Zarządu Trzech Fal w Słupsku o naszej konferencji
Anną Żołądek - Prezes Zarządu parku wodnego Trzy Fale w Słupsku powiedziała o tym, czy warto uczestniczyć w organizowanych przez portal Basenprof konferencjach Hotel Spa Baseny i Saunaria. Już wkrótce kolejna edycja tego ważnego w branży wydarzenia. Tym razem spotkamy się 17-18 kwietnia w Kołobrzegu.

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria organizowana przez Portal Basenprof to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Kładziemy tu szczególny nacisk na nowe rozwiązania, innowacyjne technologie i nowoczesny proces zarządzania.

W nadchodzącej edycji sporo czasu poświęcimy też na możliwość dofinansowania inwestycji. Na dniach zostaną ogłoszone nowe programy UE – z wielu z nich nasza branża będzie mogła skorzystać.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania prezes Trzech Fal. A w kwietniu wszyscy spotykamy się w hotelu Aquarius Spa***** w słonecznym Kołobrzegu. Pogoda na pewno nam dopisze, a lokalizacja nad samym Bałtykiem pozwoli na relaks wśród szumiących fal. Do zobaczenia!

Więcej informacji o konferencji: www.konferencja.basenprof.pl

Obejrzyj rozmowę:
Przeczytaj także:
„Branża pool/spa spotkała się w Warszawie - relacja z konferencji”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3645/branza_pool-spa_spotkala_sie_w_warszawie_-_relacja_z_konferencji.html

„Czy udało się osiągnąć planowane oszczędności na energii?” - www.basenprof.pl/tv/3664/czy_udalo_sie_osiagnac_planowane_oszczednosci_na_energii.html

„Rozmowa z Katarzyną Bielską - Dyrektor Mareckiego Centrum Sportu i Rekreacji” - www.basenprof.pl/tv/3659/rozmowa_z_katarzyna_bielska_-_dyrektor_mareckiego_centrum_sportu_i_rekreacji.html

zamknij

Przeczytaj także

Oszczędne obiegi uzdatniania wody basenowej - case study
Obiekty basenowe mogą korzystać z dobrych rozwiązań, które zapewniają duże oszczędności w kosztach eksploatacyjnych. Na przykładzie konkretnych realizacji ukazujemy ich zastosowanie. Wykonawca projektu [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.