Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


VI Konferencja Hotel Spa

2024-04-16
Branża pool/spa spotyka się już jutro w Kołobrzegu
VI Konferencja Hotel Spa BASENY i SAUNARIA zbliża się wielkimi krokami. To ważne dla sektora pool/spa wydarzenie, w najbliższej edycji zgromadzi w dniach 17 i 18 kwietnia 2023r. w hotelu Aquarius Spa***** blisko 200 uczestników i ekspertów z branży. Gościem specjalnym konferencji będzie Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców minister Adam Abramowicz, a konferencję poprowadzi Remigiusz Małecki – Rzecznik Prasowy Marszałka Województwa Lubelskiego.

Jak podkreśla Redaktor Naczelna portalu Basenprof Diana Sinkiewicz - branża pool/spa jest szczególna, a obiektów basenowych nie można porównać do żadnego innego przedsiębiorstwa ze względu na specyfikę funkcjonowania, dlatego tak bardzo potrzebne są spotkania, szkolenia i wymiana doświadczeń.

Dlatego w licznym gronie ekspertów, managerów obiektów basenowych i hoteli Spa, inwestorów, oraz przedstawicieli firm zarówno z Polski, jak i ze świata, będziemy dyskutować o nowych technologiach i ekonomicznych rozwiązaniach, efektywnym zarządzaniu, dzielić się doświadczeniem i dobrymi praktykami, debatować o przyszłości i nowych trendach w branży, a także szukać i omawiać możliwości finansowania inwestycji.
W panelach merytorycznych z licznymi tematycznymi prelekcjami, a także w debatach branżowych, wystąpi łącznie 40 Panelistów, a kilkudziesięciu Ekspertów będzie dostępnych na Stanowiskach Konsultacyjnych.

Podczas dwóch dni konferencyjnych nie zabraknie także licznych atrakcji – w specjalnej strefie VR będzie można zwiedzić naturalnej wielkości najnowsze obiekty w Polsce: Fabryka Wody w Szczecinie, czy projektowany obecnie Aquapark w Stalowej Woli.


Strefa VR TK Holding - Foto portal Basenprof

Do dyspozycji uczestników konferencji będzie także fantastyczny PEELING BAR, na którym będziemy tworzyć własne, indywidualne produkty!


Peeling Bar Bassau - Foto Bassau

Będzie także stanowisko do krioterapii. Uczestnicy będą mogli testować komfortowe urządzenie °CRYO Science!  Jest to jedyne komora do krioterapii całego ciała (WBC) posiadająca wyjątkową opatentowaną technologię gwarantującą skuteczną krioterapię całego ciała w środowisku bezpiecznym i wolnym od azotu.


Stanowisko do krioterapii – Foto Suma Sp. z o.o.

To jedynie wycinek wszystkich ciekawych rozwiązań – zapraszamy do pobrania listy stanowisk Konsultacyjnych, na których znajduje się pełne spektrum potrzebnych do inwestycji i zarządzania zasobów

www.konferencja.basenprof.pl - zakładka STANOWISKA KONSULTACYJNE

Podczas konferencji, tradycyjnie obiektom które brały udział w Programie Certyfikacji „BEZPIECZNY BASEN – potwierdzenie wdrożenia najwyższych standardów bezpieczeństwa”, Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej (ARIB) wręczy certyfikaty Safe Pool Bezpieczny Basen.

Oczywiście w pierwszy dzień konferencji nie może zabraknąć Spotkania Branżowego przy uroczystej kolacji. Takie spotkania sprzyjają nawiązywaniu biznesowych kontaktów i budowaniu wzajemnych relacji. To także idealne miejsce do wymiany doświadczeń i dzielenia się pomysłami na przyszłość.

Program konferencji można pobrać tutaj:
www.konferencja.basenprof.pl - zakładka PROGRAM

Tak więc drodzy branżowi koledzy i koleżanki – widzimy się już 17 i 18 kwietnia br. W Kołobrzegu !
Autor: portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Prezes Zarządu Trzech Fal w Słupsku o naszej konferencji”
- www.basenprof.pl/tv/3706/prezes_zarzadu_trzech_fal_w_slupsku_o_naszej_konferencji.html

„Dyrektor MOSiR w Kutnie o wiedzy nt. bezpieczeństwa” - www.basenprof.pl/tv/3717/dyrektor_mosir_w_kutnie_o_wiedzy_nt_bezpieczenstwa.html

„Czy udało się osiągnąć planowane oszczędności na energii?” - www.basenprof.pl/tv/3664/czy_udalo_sie_osiagnac_planowane_oszczednosci_na_energii.html

„Rozmowa z Katarzyną Bielską - Dyrektor Mareckiego Centrum Sportu i Rekreacji” - www.basenprof.pl/tv/3659/rozmowa_z_katarzyna_bielska_-_dyrektor_mareckiego_centrum_sportu_i_rekreacji.html

zamknij

Przeczytaj także

iSAVER+ nowość na polskim rynku!
Idealny dla basenów hotelowych Przy projektowaniu basenów stosowane są przeważnie wytyczne zawarte w niemieckiej normie DIN 19643. Zaleca ona, aby w basenach publicznych prędkość filtracji wynosiła [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.