Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


BOSiR Busko - Zdrój

2024-06-04
Konkurs ofert w Busku-Zdroju
W Busku – Zdroju powtórnie ogłoszono przetarg na modernizację infrastruktury technicznej.

W Busku – Zdroju ogłoszono przetarg na Modernizację Infrastruktury Technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy. Inwestycja ma odbyć się w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym, a do 18 czerwca 2024 roku można składać oferty konkursowe.

Przedmiotem zamówienia jest inwestycja realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektów pn. „Modernizacja infrastruktury Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju” oraz „Remont urządzeń uzdatniania wody na Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju” w ramach zadań budżetowych pn. „Poprawa infrastruktury technicznej Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju” oraz „Modernizacja infrastruktury Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku–Zdroju”.

Inwestycja dofinansowana zostanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach zadania inwestycyjnego realizowanego w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2023.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d97eeca2-1db3-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Materiały: BOSiR Busko - Zdrój - www.bosir.busko.pl

zamknij

Przeczytaj także

Spa be active - rozmowa z Ewą Nickiel z Resortu Gwiazda Morza
Resort Spa & Sport Gwiazdą Morza to obiekt powstały w 2013r. we Władysławowie. W jego skład wchodzą wybudowane we wcześniejszych latach dwa budynki apart hotelowe. Obecnie resort przechodzi standaryzację na poziomie 4**** i w [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.