Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Wizualizacja Aquaparku w Chełmie - foto Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o

2015-01-12
Kto wybuduje chełmski Aquapark?

Do spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie wpłynęło dziesięć ofert na budowę Aquaparku na działce u zbiegu ulic Trubakowskiej i Lubelskiej w Chełmie.

Jak poinformował prezes spółki Zbigniew Mazurek - Wartość najniższej oferty to około 33 mln zł., najwyższej 49 mln zł. Najniższą ofertę (33,1 mln) złożył szwedzki gigant budowlany Skanska, na drugim miejscu jest Budimex z 36,8 mln. Kto podpisze umowę wykonawstwo dowiemy się gdy inwestor zapoznana się z treścią ofert i sprawdzi ich zgodność ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Standardowo potrwa to około 2-3 tygodni. Wykonawca obiektu będzie miał 18 miesięcy na zakończenie budowy.

Zgodnie z projektem, Aquapark to trzykondygnacyjna hala z nieckami basenowymi, saunami, wannami z hydromasażem, wodnymi zjeżdżalniami oraz siłownią, boiskiem do squasha, kręgielnią i restauracją. Jednorazowo będzie mogło z niego korzystać do 430 osób. Chełmska inwestycja ma kosztować 6–8 mln euro.

Źródło: Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o
Autor: DoP – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

ESOK, czy może coś więcej?
Nowy Elektroniczny System Obsługi Klienta (ESOK) przedstawia nam Marcin Piaskowski, prezes firmy Fitnet Sp. z o.o. - jedynej firmy w Polsce działającej wyłącznie dla branży sportowo – rekreacyjnej, tworzącej specjalistyczne [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.