Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Wodny plac zabaw w Piernikowym Miasteczku - wizualizacja
  Dodaj komentarz
  0
  2015-03-09
  Wodny plac zabaw na toruńskiej starówce

  Pod koniec lutego br. rozpoczęła się generalna przebudowa Piernikowego Miasteczka, które mieści się na toruńskiej starówce. Do tej pory usytuowany był tam dziecięcy plac zabaw z metalowymi huśtawkami i zjeżdżalniami. Po modernizacji, plac zabaw nabierze zupełnie innego wyrazu z wieloma atrakcjami i fontanną, która będzie jednocześnie małym wodnym parkiem.

  W tym miniaquaparku zamontowany zostanie specjalny zestaw dysz tworzących tunel wodny, woda będzie też tryskać z niskiego masztu a na maszcie wyższym pojawią się ruchome wiaderka wylewające wodę.

  Powstanie także duża piaskownica a w niej fabryka z piasku. Będą huśtawki i edukacyjne zabawki muzyczne dla najmłodszych. Starsi będą mogli grać w szachy figurami o wielkości człowieka albo w grę twister. Powstaną stoły do gry w piłkarzyki oraz pole do minigolfa. Na terenie obok pojawią się rodzinne stoły plenerowe na 8-12 osób, stoły do gry w szachy i automatyczna toaleta.

  Modernizację Piernikowego Miasteczka wykonuje firma Saternus z Chorzowa, specjalizująca się w budowie placów zabaw. Prace mają potrwać do 15 kwietnia br.

  Inwestycja ma kosztować 843 tys. zł, to o 143 tys. zł więcej, niż zakładano pierwotnie. Jednak władze miasta zdecydowały się zwiększyć budżet aby w Piernikowym Miasteczku powstał także wspomniany wodny park dla dzieci.

  Autor: PaW – portal basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Audyt bezpieczeństwa na przykładzie parku wodnego - cz. 1
  Artykuł prezentuje analizę procesu wdrażania dokumentu nazywanego przez środowisko audytem bezpieczeństwa, ekspertyzą, opinią lub analizą zagrożeń. Każde z tych opracowań może być zarówno bardzo przydatnym jak też [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.