Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Wodne place zabaw - Firma Mazur
  Dodaj komentarz
  0
  2017-02-13
  Pierwsza w Polsce fabryka wodnych zjeżdżalni L-RTM
  Na początku lutego br. prezes zarządu Firmy Mazur Sp. z o.o. Piotr Mazur podpisał z reprezentantami Gminy Dębica z-cą wójta Markiem Mikrutem i insp. Bogusławem Wierciochem akt notarialny na kupno działki położonej w Podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pustkowie – Strachowie. To tam na pow. 1,20 ha Firma Mazur wybuduje fabrykę o wielkości 2150 m2. W Pustkowie powstawać będą nowoczesne formy zjeżdżalni m.in. dla pływalni i Aquaparków w innowacyjnej technologii L-RTM.

  Główną zaletą zjeżdżalni wykonanych w technologii L-RTM jest ich obustronnie gładka powierzchnia. Metoda L-RTM pozwala na redukcję emisji styrenu co znacznie wpływa na poprawę wytrzymałości produktu a zarazem wydłuża czas jego eksploatacji.

  Obecnie Firma Mazur jest w trakcie przygotowania specyfikacji na potrzeby przetargu na budowę fabryki, który najprawdopodobniej zostanie ogłoszony jeszcze w tym miesiącu. Budowa ma się rozpocząć w pierwszym półroczu 2017r. a zakończyć wiosną roku następnego. Szacowany koszt inwestycji to 11 mln zł.

  Przedstawiciele gminy nie kryli radości, że udało im się pozyskać inwestora z tak dużym doświadczeniem i dorobkiem, który stworzy kilkadziesiąt miejsc pracy dla mieszkańców regionu.

  Firma Mazur założona została w 1989 roku przez Piotra Mazura. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów wyposażenia oraz atrakcji wodnych dla Aquaparków, placów zabaw, basenów publicznych, prywatnych i hotelowych oraz obiektów przemysłowych. 25-letnie doświadczenie zebrane zostało na ponad 450 realizacjach w 25 krajach na całym świecie. Obecnie obok zjeżdżalni i atrakcji wodnych firma w swojej ofercie posiada także cieszące się dużą popularnością wśród inwestorów samorządowych modułowe wodne place zabaw, autorski projekt ruchomego dna basenowego (pierwszy w Polsce projekt ruchomego dna powstał na basenie rehabilitacyjnym przy szpitalu w Białogardzie) a także innowacyjny system uzdatniania wody basenowej DAISY (kilkanaście realizacji w kraju w tym największa w Parku Wodnym Koszalin) .

  Spółka stale podnosząc swoje standardy stała się laureatem wielu nagród. Niektóre z wyróżnień to Certyfikat Produkt na Medal, Złoty Laur Innowacyjności, European Medal czy Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji. Główną siedzibą przedsiębiorstwa jest Bytom.

  Więcej o ofercie Firmy Mazur: www.firmamazur.pl
  Przeczytaj także: „Technologia LRTM – lepsza jakość zjeżdżalni” - www.basenprof.pl/artykuly/909/technologia_lrtm_lepsza_jakosc_zjezdzalni.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Chlorifix do dezynfekcji wody w basenach
  Szybko rozpuszczalny granulat chlorowy do szokowej dezynfekcji wody Chlorifix Supreme / Chlorifix firmy Bayrol jest szybko rozpuszczalnym preparatem w postaci mikrogranulek o działaniu dezynfekcyjnym używanym głównie [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.