Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów
Ostatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Lidia w 11 Marzec 2019, 11:28:27Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonu...
wymina powietrza - wysłana przez Artek
Witam, niestety nie testowałem, ale pomysł wart uwagi. Wentylację mamy od firmy Calorex, może warto ich podpytać czy mają takie ...
Zgoda na dźwigi przed basenem - wysłana przez Radek
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co ...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez Patrycja86
Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niep...
Hello par - wysłana przez Alexspar
Hello, i am here new par
Ostatnie komentarze:
 • 2019-03-12 19:49:51 - Funam Sp.zo.o
  Stacja Poolmanager służy do pomiaru i regulacji pH i Cl w wodzie basenowej, w zależności od wersji pH/ Rx lub pH/Cl. Tak jak w opisie można ją dodatkowo wykorzystać do [...]
 • 2019-03-12 11:55:54 - Ambra
  Na jakiej zasadzie działa ten system - czy mając już system uzdatniania wody możemy zamontować takie urządzenie?
 • 2019-03-05 15:10:34 - mm
  Z jednej strony mnogość wymaganych warunków specyfikacji, z drugiej konieczność zabezpieczenia się inwestora przed nierzetelnymi firmami. Inwestycje publiczne to trudny [...]

 • Foto - Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto w Wieliczce
  Dodaj komentarz
  0
  2018-05-22
  WATERMANIA - korzyści z wynajmu toru przeszkód w czasie wakacji - FILM
  Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi okazja do przyciągnięcia większej ilości klientów na pływalnie. Niestety konkurencja jest coraz większa, bo coraz więcej gmin posiada już infrastrukturę basenową. Latem pływalnie nie tylko muszą konkurować między sobą, ale także z otwartymi akwenami wodnymi takimi jak jeziora, rzeki czy morze. Dlatego zarządzający obiektami szukają dodatkowych atrakcji, które mogą zaproponować swoim klientom.


  Mobilna atrakcja dla każdego obiektu

  Jednym z doskonałych rozwiązań są dmuchane mobilne wodne tory przeszkód WIBIT. Kolorowe tory przyciągają tłumy na każdą pływalnię.

  WIBIT jest alternatywą dla starszych obiektów, które nie posiadają dodatkowych atrakcji wodnych i nie mogą rywalizować z dużymi Aquaparkami. Taka pływalnia odtąd nie będzie kojarzyła się tylko z monotonnym pływaniem, ale i świetną rodzinną zabawą.

  Również coraz więcej dużych parków wodnych korzysta z dmuchanych torów poszerzając w ten sposób swoją sezonową ofertę. Jest to bowiem idealne rozwiązanie na wakacje, gdy nie zawsze pogoda dopisuje aby korzystać z basenów letnich.

  Tory WIBIT to świetna propozycja na rozpoczęcie czy zakończenie wakacji, ale także na urozmaicenie zajęć dla uczestników kolonii i półkolonii letnich oraz wszystkich osób, które chcą się w wakacje dobrze bawić.


  Korzyści dla obiektu

  - Jak wskazują statystki i rekomendacje jakie otrzymujemy od zarządców obiektów, z którymi współpracujemy, wzrost sprzedaży biletów w okresie kiedy jest zamontowany tor przeszkód realnie przykłada się na dochód obiektu i jest wymierną korzyścią dla niego. Natomiast pozapłacowymi korzyściami jest bez wątpienia zadowolenie klientów basenów z urozmaiconej oferty – mówi Adrian Wyrobek właściciel WATERMANII – firmy która dostarcza tory WIBIT i organizuje aqua-eventy na pływalniach.

  Atrakcje wodne WIBIT świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez pływalnie czy też jako urozmaicenie integracyjnych imprez firmowych lub rodzinnych.

  - Zawody WATER CHALLANGE w pokonywaniu toru przeszkód na czas to jedno z działań, które wpływa na klienta aby odwiedzał basen częściej i zostawał na nim dłużej. Nic tak nie mobilizuje do działania jak rywalizacja sportowa i chęć wygrania zawodów. Regularne trenowanie na torze przeszkód i porównywanie czasów zapisanych na tablicy wyników pomaga w wygraniu nagród ufundowanych przez obiekt oraz gadżetów WATERMANII. Nasz stały partner biznesowy obiekt NAUTICA w Gorzycach regularnie decyduje się na tę formę zawodów jako urozmaicenie kalendarza sportowego – mówi Adrian Wyrobek.


  Zalety modułowych dmuchanych parków wodnych

  W ofercie WATERMANII znajduje się kilkanaście elementów modułowych dzięki czemu można dostosować tor przeszkód czy park wodny do warunków technicznych obiektu. Zaletami WIBIT jest możliwość łączenia w dowolne konfiguracje tworząc proste tory przeszkód, które zajmują 3 tory basenu 25-metrowego aż do rozbudowanych wodnych placów zabaw które zajmują cały basen sportowy.

  Do tworzenia każdego projektu podchodzimy indywidualnie, w wyniku czego możemy tworzyć niemalże nieskończoną ilość kombinacji. Każdorazowo projektujemy inny układ toru przeszkód dla obiektu który zdecydował się po raz kolejny korzystać z naszej oferty, przez co klienci nie są znużeni ciągle tą samą konfiguracją tak jak to ma miejsce w przypadku firm konkurencyjnych. Przy wyborze odpowiedniej konfiguracji elementów tworzących tor przeszkód pomaga przygotowana przez nas wizualizacja, która obrazuje realizacje.


  Przykładowe rozwiązania

   


   

   


  Obsługa i wsparcie dla obiektu

  - W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę. Zajmujemy się transportem oraz montażem. Szkolimy obsługę, pomagamy stworzyć regulamin aby korzystanie z atrakcji było bezpieczne, zapewniamy wsparcie techniczne a nasze działania marketingowe maja na celu wypromowanie wydarzenia oraz pomoc w dotarciu do potencjalnych klientów obiektu – zapewnia manager WATERMANII.

  WATERMANIA ściśle współpracuje z polskim dystrybutorem marki WIBIT. Wynajem krótko, bądź długoterminowy jest doskonałą okazją do wypróbowania toru na obiekcie inwestora. W przypadku decyzji o zakupie toru przeszkód dla potrzeb obiektu, inwestor może liczyć na kompleksowe doradztwo przy wyborze odpowiednich elementów jak i sfinalizowaniu całej transakcji.

  Firma obsługuje obiekty na terenie całej Polski. W poglądowy zakres usług wchodzą:
  - wypożyczenie toru
  - zamontowanie w dowolnej konfiguracji dobranej specjalnie do potrzeb klienta
  - zapewnienie działań marketingowych promujących wydarzenie, po to aby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób i odwiedziło obiekt
  - poprowadzenie eventu przez doświadczonych animatorów.

  To co wyróżnia firmę na rynku, to kompleksowe wsparcie techniczne i marketingowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta.


  Jakość i bezpieczeństwo

  Zarządcy pływalni są świadomi obciążeń, jakim poddawane są tego typu produkty i wymagają certyfikatów bezpieczeństwa - nie deklaracji, ale aprobat technicznych i certyfikatów (np. niemieckiego TUV/GS). Tylko takie formalne zabezpieczenie pozwala zapewnić maksimum bezpieczeństwa bez kompromisów. Wielu nieświadomych użytkowników chcąc zaoszczędzić i niejako "pójść na skróty" wybiera tanie, wątpliwej jakości chińskie podróbki, narażając swoich klientów na niebezpieczeństwo, a obiekt na postępowania odszkodowawcze ze strony producentów takich jak WIBIT, którzy posiadają zastrzeżone wzory i rozwiązania. Takich sytuacji w Polsce zaobserwować można było w ubiegłych latach kilkanaście.


  Gwarancja i program lojalnościowy

  WATERMANIA przygotowała korzystne programy lojalnościowe dla stałych klientów. Przy stałej współpracy obiekty mogą mieć pewność zarezerwowania najbardziej intratnych terminów w roku, przez co nie ma konieczności kupowania toru na własność, który wykorzystuje się tylko kilka razy w sezonie.

  Na hasło BASENPROF przewidziana jest oferta specjalna i rabat!


  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i fun page na FB, gdzie można zapoznać się z działalnością firmy, zobaczyć jej realizacje i zadowolonych klientów.


  Dane kontaktowe:

  tel. +48 603 409 424
  e-mail: a.wyrobek@watermania.pl
  www.watermania.pl
  www.facebook.pl/watermania


  Obejrzyj spot informacyjny
  Przeczytaj także:
  „WATERMANIA - radość płynie z wody!”
  - www.basenprof.pl/artykuly/1478/watermania_-_radosc_plynie_z_wody.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Brodziki dla dzieci - nawet gdy miejsce ogranicza
  Klienci pływalni, czy obiektów hotelowych to w dużej mierze rodziny z dziećmi. Aby maluchy miały atrakcyjne miejsce do zabaw a rodzice i opiekunowie pewność, że ich pociechy są bezpieczne, każdy obiekt powinien zadbać o [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.