Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułówFoto - Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto w Wieliczce

2018-05-22
WATERMANIA - korzyści z wynajmu toru przeszkód w czasie wakacji - FILM
Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi okazja do przyciągnięcia większej ilości klientów na pływalnie. Niestety konkurencja jest coraz większa, bo coraz więcej gmin posiada już infrastrukturę basenową. Latem pływalnie nie tylko muszą konkurować między sobą, ale także z otwartymi akwenami wodnymi takimi jak jeziora, rzeki czy morze. Dlatego zarządzający obiektami szukają dodatkowych atrakcji, które mogą zaproponować swoim klientom.


Mobilna atrakcja dla każdego obiektu

Jednym z doskonałych rozwiązań są dmuchane mobilne wodne tory przeszkód WIBIT. Kolorowe tory przyciągają tłumy na każdą pływalnię.

WIBIT jest alternatywą dla starszych obiektów, które nie posiadają dodatkowych atrakcji wodnych i nie mogą rywalizować z dużymi Aquaparkami. Taka pływalnia odtąd nie będzie kojarzyła się tylko z monotonnym pływaniem, ale i świetną rodzinną zabawą.

Również coraz więcej dużych parków wodnych korzysta z dmuchanych torów poszerzając w ten sposób swoją sezonową ofertę. Jest to bowiem idealne rozwiązanie na wakacje, gdy nie zawsze pogoda dopisuje aby korzystać z basenów letnich.

Tory WIBIT to świetna propozycja na rozpoczęcie czy zakończenie wakacji, ale także na urozmaicenie zajęć dla uczestników kolonii i półkolonii letnich oraz wszystkich osób, które chcą się w wakacje dobrze bawić.


Korzyści dla obiektu

- Jak wskazują statystki i rekomendacje jakie otrzymujemy od zarządców obiektów, z którymi współpracujemy, wzrost sprzedaży biletów w okresie kiedy jest zamontowany tor przeszkód realnie przykłada się na dochód obiektu i jest wymierną korzyścią dla niego. Natomiast pozapłacowymi korzyściami jest bez wątpienia zadowolenie klientów basenów z urozmaiconej oferty – mówi Adrian Wyrobek właściciel WATERMANII – firmy która dostarcza tory WIBIT i organizuje aqua-eventy na pływalniach.

Atrakcje wodne WIBIT świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez pływalnie czy też jako urozmaicenie integracyjnych imprez firmowych lub rodzinnych.

- Zawody WATER CHALLANGE w pokonywaniu toru przeszkód na czas to jedno z działań, które wpływa na klienta aby odwiedzał basen częściej i zostawał na nim dłużej. Nic tak nie mobilizuje do działania jak rywalizacja sportowa i chęć wygrania zawodów. Regularne trenowanie na torze przeszkód i porównywanie czasów zapisanych na tablicy wyników pomaga w wygraniu nagród ufundowanych przez obiekt oraz gadżetów WATERMANII. Nasz stały partner biznesowy obiekt NAUTICA w Gorzycach regularnie decyduje się na tę formę zawodów jako urozmaicenie kalendarza sportowego – mówi Adrian Wyrobek.


Zalety modułowych dmuchanych parków wodnych

W ofercie WATERMANII znajduje się kilkanaście elementów modułowych dzięki czemu można dostosować tor przeszkód czy park wodny do warunków technicznych obiektu. Zaletami WIBIT jest możliwość łączenia w dowolne konfiguracje tworząc proste tory przeszkód, które zajmują 3 tory basenu 25-metrowego aż do rozbudowanych wodnych placów zabaw które zajmują cały basen sportowy.

Do tworzenia każdego projektu podchodzimy indywidualnie, w wyniku czego możemy tworzyć niemalże nieskończoną ilość kombinacji. Każdorazowo projektujemy inny układ toru przeszkód dla obiektu który zdecydował się po raz kolejny korzystać z naszej oferty, przez co klienci nie są znużeni ciągle tą samą konfiguracją tak jak to ma miejsce w przypadku firm konkurencyjnych. Przy wyborze odpowiedniej konfiguracji elementów tworzących tor przeszkód pomaga przygotowana przez nas wizualizacja, która obrazuje realizacje.


Przykładowe rozwiązania

 


 

 


Obsługa i wsparcie dla obiektu

- W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę. Zajmujemy się transportem oraz montażem. Szkolimy obsługę, pomagamy stworzyć regulamin aby korzystanie z atrakcji było bezpieczne, zapewniamy wsparcie techniczne a nasze działania marketingowe maja na celu wypromowanie wydarzenia oraz pomoc w dotarciu do potencjalnych klientów obiektu – zapewnia manager WATERMANII.

WATERMANIA ściśle współpracuje z polskim dystrybutorem marki WIBIT. Wynajem krótko, bądź długoterminowy jest doskonałą okazją do wypróbowania toru na obiekcie inwestora. W przypadku decyzji o zakupie toru przeszkód dla potrzeb obiektu, inwestor może liczyć na kompleksowe doradztwo przy wyborze odpowiednich elementów jak i sfinalizowaniu całej transakcji.

Firma obsługuje obiekty na terenie całej Polski. W poglądowy zakres usług wchodzą:
- wypożyczenie toru
- zamontowanie w dowolnej konfiguracji dobranej specjalnie do potrzeb klienta
- zapewnienie działań marketingowych promujących wydarzenie, po to aby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób i odwiedziło obiekt
- poprowadzenie eventu przez doświadczonych animatorów.

To co wyróżnia firmę na rynku, to kompleksowe wsparcie techniczne i marketingowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta.


Jakość i bezpieczeństwo

Zarządcy pływalni są świadomi obciążeń, jakim poddawane są tego typu produkty i wymagają certyfikatów bezpieczeństwa - nie deklaracji, ale aprobat technicznych i certyfikatów (np. niemieckiego TUV/GS). Tylko takie formalne zabezpieczenie pozwala zapewnić maksimum bezpieczeństwa bez kompromisów. Wielu nieświadomych użytkowników chcąc zaoszczędzić i niejako "pójść na skróty" wybiera tanie, wątpliwej jakości chińskie podróbki, narażając swoich klientów na niebezpieczeństwo, a obiekt na postępowania odszkodowawcze ze strony producentów takich jak WIBIT, którzy posiadają zastrzeżone wzory i rozwiązania. Takich sytuacji w Polsce zaobserwować można było w ubiegłych latach kilkanaście.


Gwarancja i program lojalnościowy

WATERMANIA przygotowała korzystne programy lojalnościowe dla stałych klientów. Przy stałej współpracy obiekty mogą mieć pewność zarezerwowania najbardziej intratnych terminów w roku, przez co nie ma konieczności kupowania toru na własność, który wykorzystuje się tylko kilka razy w sezonie.

Na hasło BASENPROF przewidziana jest oferta specjalna i rabat!


Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i fun page na FB, gdzie można zapoznać się z działalnością firmy, zobaczyć jej realizacje i zadowolonych klientów.


Dane kontaktowe:

tel. +48 603 409 424
e-mail: a.wyrobek@watermania.pl
www.watermania.pl
www.facebook.pl/watermania


Obejrzyj spot informacyjny
Przeczytaj także:
„WATERMANIA - radość płynie z wody!”
- www.basenprof.pl/artykuly/1478/watermania_-_radosc_plynie_z_wody.html

zamknij

Przeczytaj także

Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp
Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02345 seconds.