Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-10-02 08:42:54 - Stephenfub
  [url=https://creditrepairtoday.xyz ]credit repair[/url]
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?

 • Zjeżdżalnia Pływalni Miejskiej Delfin - foro Firma Mazur
  Dodaj komentarz
  0
  2019-12-06
  Te zjeżdżalnie robią wrażenie! Musicie je zobaczyć!
  Nowatorskie zjeżdżalnie wodne stanowią nieodłączny element konkurencyjny parków wodnych, jednak coraz częściej również i pływalnie miejskie inwestują w najnowsze technologie. Dlaczego decydują się na taki krok?

  Do niedawna mówiąc „pływalnia miejska” miało się na myśli kilkutorowy basen sportowy. Jednak potrzeby ludzi zmieniają się i w odpowiedzi na nie właściciele pływalni sięgają po różne atrakcje i rozwiązania technologiczne, oraz architektoniczne, dzięki którym zwykły basen staje się obiektem przyjaznym nie tylko sportowcom, ale także osobom szukającym relaksu czy nawet rozrywki.

  Jednym z elementów, które wpływają na znaczne rozszerzenie oferty są zjeżdżalnie wodne. Dzięki takiej atrakcji jak zjeżdżalnia wodna obiekt staje się bardziej przyjazny dzieciom lub całym rodzinom (w zależności od wybranego typu zjeżdżalni), natomiast sama zjeżdżalnia nierzadko jest głównym elementem wpływającym na rozpoznawalność basenu w regionie.

  Typów zjeżdżalni wodnych jest wiele. Od tych dla najmłodszych, po te dla lubiących prędkość i szaloną jazdę. Jest jednak sposób na połączenie preferencji dzieci, młodzieży i dorosłych - są to multimedia. „W ostatnim czasie na popularności zyskują zjeżdżalnie multimedialne. Firma Mazur wyposaża tego typu atrakcje w nowoczesne oświetlenie LED, efekty dźwiękowe i sensory dotykowe zaprojektowane w niepowtarzalnym układzie i wybranej tematyce, np. dżungli. ” – mówi Dominka Mazur z Firmy Mazur.

  Zjeżdżalnia multimedialna to uniwersalne połączenie, które cieszy się dużą popularnością. Przed zjazdem każdy ma możliwość wyboru trybu multimediów. Wybierając na przykład tryb disco w środku światełka będą mrugać jak na dyskotece i usłyszymy rozrywkową muzykę, zaś decydując się na tryb samochodowy z głośników usłyszymy dźwięk mocnego silnika.

  Wniosek nasuwa się sam. Tego typu zjeżdżalnie montuje na basenach miejskich ze względu na uniwersalność i atrakcyjność z uwzględnieniem różnych grup wiekowych - głównie w obiektach, w których planuje się instalację nie więcej jak jednej zjeżdżalni. Zjeżdżalnia multimedialna dedykowana pływalni powstała m.in. w Połańcu i stanowi uzupełnienie oferty „Pływalni Miejskiej Delfin”.

  Zobaczcie, jak działa:
  Autor: Krystian Borkowski
  Materiały: www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp
  Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.