Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów

Ostatnie posty na forum:

Nietypowa instalacja na istniejacym basenie - wysłana przez Keepvid957p
Hi dear friens, I would like to share a easy to use online tool. The Best YouTube to mp4 converter. youtube converter Support al...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Zjeżdżalnia Pływalni Miejskiej Delfin - foro Firma Mazur
  Dodaj komentarz
  0
  2019-12-06
  Te zjeżdżalnie robią wrażenie! Musicie je zobaczyć!
  Nowatorskie zjeżdżalnie wodne stanowią nieodłączny element konkurencyjny parków wodnych, jednak coraz częściej również i pływalnie miejskie inwestują w najnowsze technologie. Dlaczego decydują się na taki krok?

  Do niedawna mówiąc „pływalnia miejska” miało się na myśli kilkutorowy basen sportowy. Jednak potrzeby ludzi zmieniają się i w odpowiedzi na nie właściciele pływalni sięgają po różne atrakcje i rozwiązania technologiczne, oraz architektoniczne, dzięki którym zwykły basen staje się obiektem przyjaznym nie tylko sportowcom, ale także osobom szukającym relaksu czy nawet rozrywki.

  Jednym z elementów, które wpływają na znaczne rozszerzenie oferty są zjeżdżalnie wodne. Dzięki takiej atrakcji jak zjeżdżalnia wodna obiekt staje się bardziej przyjazny dzieciom lub całym rodzinom (w zależności od wybranego typu zjeżdżalni), natomiast sama zjeżdżalnia nierzadko jest głównym elementem wpływającym na rozpoznawalność basenu w regionie.

  Typów zjeżdżalni wodnych jest wiele. Od tych dla najmłodszych, po te dla lubiących prędkość i szaloną jazdę. Jest jednak sposób na połączenie preferencji dzieci, młodzieży i dorosłych - są to multimedia. „W ostatnim czasie na popularności zyskują zjeżdżalnie multimedialne. Firma Mazur wyposaża tego typu atrakcje w nowoczesne oświetlenie LED, efekty dźwiękowe i sensory dotykowe zaprojektowane w niepowtarzalnym układzie i wybranej tematyce, np. dżungli. ” – mówi Dominka Mazur z Firmy Mazur.

  Zjeżdżalnia multimedialna to uniwersalne połączenie, które cieszy się dużą popularnością. Przed zjazdem każdy ma możliwość wyboru trybu multimediów. Wybierając na przykład tryb disco w środku światełka będą mrugać jak na dyskotece i usłyszymy rozrywkową muzykę, zaś decydując się na tryb samochodowy z głośników usłyszymy dźwięk mocnego silnika.

  Wniosek nasuwa się sam. Tego typu zjeżdżalnie montuje na basenach miejskich ze względu na uniwersalność i atrakcyjność z uwzględnieniem różnych grup wiekowych - głównie w obiektach, w których planuje się instalację nie więcej jak jednej zjeżdżalni. Zjeżdżalnia multimedialna dedykowana pływalni powstała m.in. w Połańcu i stanowi uzupełnienie oferty „Pływalni Miejskiej Delfin”.

  Zobaczcie, jak działa:
  Autor: Krystian Borkowski
  Materiały: www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Park wodny Čikat
  Park wodny Čikat w Chorwacji, rozciągający się na powierzchni 6300 m2 i posiadający ponad 2400 m2 basenów i atrakcji wodnych z wodą morską, otwarty został w lipcu 2015r. Obiekt znajduje się na terenie kempingu Čikat, [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.