Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Foto - www.basenprof.pl

2024-05-31
Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp

Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i ekonomiczną eksploatację, a użytkownik ma psychiczny komfort, że nikt przed nim nie miał bezpośredniego styku z podłożem  (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baseników do dezynfekcji, przez które użytkownicy bardzo niechętnie przechodzą).

Stacja idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie należy szczególnie zadbać o czystość i higienę. Ze względu na innowacyjne automatyczne i mobilne rozwiązanie, urządzenie doskonale sprawdza się w obiektach basenowych i hotelach.

Urządzenie nie wymaga żadnych podłączeń – działa na ekonomiczny, wydajny akumulator (dostępny w zestawie), który należy ładować nie częściej niż jeden raz na tydzień. Nogomyjka może więc stanąć w każdym miejscu. 

NOWOŚĆ NA RYNKU!

 • bezprzewodowa
 • bezdotykowa
 • ekonomiczna
 • innowacyjna
 • przenośna – bez konieczności montażuZastosowanie

 • pływalnie i Aquaparki
 • saunaria i strefy Wellness
 • hotele Spa
 • sale sportów walki, fitness
 • przemysł spożywczy
 • placówki medyczne i in.

Wydajne zasilanie akumulatorowe
 zapewnia bezpieczeństwo przeciwporażeniowe, oraz ekonomiczną eksploatację. Ładowanie akumulatora jest proste i odbywa się co jakiś czas. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu stacja jest w pełni mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu. Nie wymaga instalowania i montażu, a jej antywandalowa, solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania.


 
Wyposażona w czujnik ruchu stacja do dezynfekcji jest wygodna, ekonomiczna i ma szeroką gamę zastosowań. Począwszy od przejść ze strefy zewnętrznej do wewnętrznej, aby uniknąć przenoszenia bakterii i nieczystości na halę basenową.


 
Wzrost bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dzięki bezdotykowej stacji do dezynfekcji będzie dobrym argumentem marketingowym, który przyciągnie większą ilości rodzin z dziećmi. Nowatorska formuła sprawia, że klienci bardzo chętnie korzystają z urządzenia, a u najmłodszych wyrabia się nawyk prawidłowego dbania o higienę na basenie.


 
Automatyczna stacja polecana jest do Saunariów jako doskonała pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz higieny. Sauna to jedno z miejsc, w którym odwiedzający przebywają na boso. Zatem kluczowym elementem każdej wizyty w saunie jest zadbanie o należytą dezynfekcję stóp, aby nie przenosić na nich wirusów i bakterii, które zagrażają zdrowiu uczestników seansów saunowych.


 
Mobilne urządzenie do dezynfekcji jest nieodzowną pomocą w utrzymaniu czystości w strefie Wellness, tam gdzie jest kontakt bosą stopą. Dbanie o komfort i zdrowie klientów dzięki dodatkowej dezynfekcji, znacznie podniesie standard obiektu.


 
Działanie

Do dezynfekcji stosuje się standardowe płyny do dezynfekcji stóp, a dozowanie płynu uruchamiane jest przez czujnik ruchu reagujący na podkładaną stopę. Strumienie aplikowane są pod różnym kątem, tak aby cała stopa została dokładnie zdezynfekowana.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji stóp i tadycyjny basenik do dezynfekcji – zestawienie:


 
Pobierz ulotkę produktu: www.basenprof.pl/pliki/3160.pdf

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Informacje i sprzedaż:
Portal Basenprof
tel. +48 731 557 481; + 48 794 557 481
e-mail: marketing@basenprof.pl ; portal@basenprof.pl
www.basenprof.plZobacz filmik pokazowy:
Materiały: www.basenprof.pl

zamknij

Przeczytaj także

ZAMKNIĘTE - Jakie zadania zaplanować dla kierownictwa, marketingu, księgowości, kas?
Zapraszamy do przeczytania kolejnego artykułu z cyklu propozycji na efektywne zaplanowanie pracy w obiektach. ZAMKNIĘTE – taki napis widzimy na drzwiach obiektów wszystkich naszych klientów. Na [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.