Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Pakiety serwisowe
  Dodaj komentarz
  0
  2015-10-05
  Zadbaj o swoje maszyny z serwisem Kärcher
  Problemy z funkcjonowaniem urządzenia muszą być szybko i skutecznie rozwiązywane i nie mogą narażać klienta na wysokie koszty. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wcześniejsze wykluczenie możliwości wystąpienia problemów technicznych. Gwarancją tego są kompetentny serwis Kärcher oraz kontrakty Full-Service stanowiące najlepszą formę zabezpieczenia.

  Każdy pakiet serwisowy to odpowiedź na konkretne potrzeby. Począwszy od Inspekcji Kärcher - obowiązkowego testu bezpieczeństwa maszyny poprzez Konserwację Kärcher prowadzoną okresowo, aż do pakietu Kärcher Full Service zwieńczonego gwarancją funkcjonalności sprzętu.

  Oferta serwisowa Kärcher to m.in. pakiety Classic, Classic Plus i Advanced.

  Pakiet serwisowy Classic
  obejmuje przeglądy maszyny, bezpłatne przeszkolenia w ramach przeglądów, raporty serwisowe i ustawowo przewidziane badania bezpieczeństwa zakończone nadaniem plakietki kontrolnej i protokołem kontrolnym, który dokumentuje stan techniczny maszyny.

  Pakiet Classic Plus
  to oferta Classic poszerzona o prewencyjną wymianę zdefiniowanych części szybko zużywających się według planu przeglądów producenta.

  Pakiet Advanced
  obejmuje oprócz pakietu Classic Plus wszystkie usługi serwisowe, które są konieczne do bezpiecznego, ekonomicznego i niezawodnego działania maszyny.

  Każdy z pakietów może zostać na życzenie użytkownika rozszerzony o opcję utrzymania baterii i/lub dostawę części eksploatacyjnych.

  Maszyny Kärcher są sprawdzane punkt po punkcie zgodnie ze specjalną listą kontrolną. Taka metoda gwarantuje sprawdzenie stanu technicznego i sprawności funkcjonalnej każdej części. Odpowiedni zapis pokontrolny umieszczany jest w dokumentacji urządzenia i ewidencjonowany.

  Technicy serwisowi Kärcher, profesjonalnie przeszkoleni, posiadają właściwe kwalifikacje do obsługi serwisowej maszyny z oferty Kärcher. Inspekcje, przeglądy i naprawy, wszystko dokonywane jest na miejscu u klienta.

  Serwis fabryczny Kärcher
  jest podzielony w Polsce na trzy uzupełniające się działy:
  Serwis Centralny zajmuje się naprawami szerokiej palety urządzeń domowych
  Serwis Bezpośredni ma za zadanie obsługę urządzeń profesjonalnych (urządzenia z rodziny HD, HDS, T, NT, KM, BD\BR)
  • Serwis Myjni skupia się na obsłudze myjni oraz instalacji stacjonarnych
  Materiały: www.karcher.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Hotelowy basen - jakie obowiązki musi spełniać?
  Rozmowa z dr Iwoną Michniewicz - prezes Krajowej Rady Sportu i Ratownictwa na temat obowiązków, jakie muszą spełniać hotelowe strefy Spa Dr. Iwona Michniewicz - Biegły sądowy w dziedzinie ratownictwa wodnego, [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.