Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Baseny na świeciewięcej informacji

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Foto - www.atostoguparkas.lt
  Dodaj komentarz
  0
  2015-10-29
  Nowy kompleks basenów termalnych na Litwie
  Na Litwie w miejscowości Žibininkai, 7 listopada br. oficjalnie otworzy się kompleks SPA i Wellness.

  Atostogų Parkas – bo taką będzie nosić nazwę kompleks - zlokalizowany jest nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Žibininkai, niedaleko Połągi i Kretyngi. Inwestorem i właścicielem jest spółka nosząca taką samą nazwę. Spółka należy do firmy Saukupa, która jest m.in. właścicielem położonego w tej samej miejscowości kompleksu Meguva Resort Hotel.

  Atostogų Parkas to centrum turystyczne i uzdrowiskowe, które wykorzystuje wody termalne wypełniające kilka niecek basenowych. Jak zakłada właściciel, obiekt ma przyciągać nie mniej niż 79,7 tys. turystów rocznie.

  Budowa obiektu kosztowała 5,56 mln euro, z czego 2,8 mln euro inwestor pozyskał w ramach projektu dofinansowanego przez fundusze unijne.

  Wkrótce, w ramach kompleksu, ma także otworzyć się hotel o nazwie Natura Termo Spa. Pokoje hotelowe będą znajdować się na trzecim piętrze głównego budynku parku.
  Autor: DoP – portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Najnowszy projekt kurtyny powietrznej 2VV
  Najnowsza kurtyna powietrzna Essensse to zwieńczenie intensywnych badań i wieloletnich doświadczeń 2VV, która zdecydowanie wyznacza nowe standardy w branży. Zespół konstruktorów 2VV miał za zadanie stworzenie uniwersalnego produktu o [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.