Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Baseny na świeciewięcej informacji


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]

 • Foto - www.atostoguparkas.lt
  Dodaj komentarz
  0
  2015-10-29
  Nowy kompleks basenów termalnych na Litwie
  Na Litwie w miejscowości Žibininkai, 7 listopada br. oficjalnie otworzy się kompleks SPA i Wellness.

  Atostogų Parkas – bo taką będzie nosić nazwę kompleks - zlokalizowany jest nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Žibininkai, niedaleko Połągi i Kretyngi. Inwestorem i właścicielem jest spółka nosząca taką samą nazwę. Spółka należy do firmy Saukupa, która jest m.in. właścicielem położonego w tej samej miejscowości kompleksu Meguva Resort Hotel.

  Atostogų Parkas to centrum turystyczne i uzdrowiskowe, które wykorzystuje wody termalne wypełniające kilka niecek basenowych. Jak zakłada właściciel, obiekt ma przyciągać nie mniej niż 79,7 tys. turystów rocznie.

  Budowa obiektu kosztowała 5,56 mln euro, z czego 2,8 mln euro inwestor pozyskał w ramach projektu dofinansowanego przez fundusze unijne.

  Wkrótce, w ramach kompleksu, ma także otworzyć się hotel o nazwie Natura Termo Spa. Pokoje hotelowe będą znajdować się na trzecim piętrze głównego budynku parku.
  Autor: DoP – portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  44 mln. na nowe stypendia sportowe Team 100
  29 czerwca 2022 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 17 maja 2022 r. w sprawie stypendiów sportowych. Określa ono zasady czterech nowych stypendiów przyznawanych i finansowanych przez [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.