Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Baseny na świeciewięcej informacji

Aquapark Nymphaea - wizualizacja

2016-01-18
Nymphaea Aquapark - otwarcie najprawdopodobniej w maju 2016
Choć pierwotnie miał być otwarty pod koniec 2015 roku, kompleks termalny po dawnym miejskim basenie w Oradei w Rumunii będzie otwarty dla gości najprawdopodobniej w maju, donosi na piątkowej konferencji prasowej przedstawicieli gminy. Ze względu na półroczne opóźnienie gmina Oradea straci z budżetu około 2 mln lei – jest to część funduszy europejskich przeznaczonych na budowę obiektu.

- Praca nad tym projektem są w toku i spodziewamy się, że cel ten będzie osiągnięty na początku maja tego roku. Zgodnie z planem trwają rozmowy z firmą Administracion Public Domain, która miałaby zarządzać obiektem, ale urzędnicy rozważają także inne możliwości administrowania - powiedział burmistrz Eliasz Bolojan.

Wraz z powstaniem kompleksu termalnego odbywa się budowa infrastruktury drogowej, która ma być gotowa na przełomie maja i czerwca br. Mowa tu o drogach dojazdowych, rondzie oraz parkingach przy obiekcie.

Nowy park wodny będzie mógł pomieścić jednorazowo do 1000 gości. Projekt obejmuje w sumie 12 basenów krytych i odkrytych. Cena ustalona dla zakończenia kontraktu wynosi 69,803,091 lei (bez podatku VAT).
Autor: PaW – portal Basneprof

zamknij

Przeczytaj także

Hydroizolacja basenów w hotelu Gołębiewski
Hotel Gołębiewski w Pobierowie to imponująca inwestycja, której budowa rozpoczęła się w 2018r. Będzie to największy hotel w całym pasie nadmorskim i jeden z największych w Polsce. Budynek ma 11 pięter, a do [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.