Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Infrastruktura sportowawięcej

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Foto - UM Szczecin
  Dodaj komentarz
  0
  2020-03-10
  Stadion Miejski wraz z CSDiM pnie się do góry
  Stadion Miejski w Szczecinie nabiera kształtu. Od kilku dni trwa montaż pokrycia dachowego, rozpoczął się również montaż ostatniego rzędu audytoriów na trybunie południowej.

  Z każdym dniem wykonawca zbliża się do zakończenia budowy I etapu Stadionu Miejskiego. Gotowa jest trybuna zachodnia, prace toczą się jednak jeszcze na trybunie południowej, gdzie rozpoczął się montaż ostatniego, dolnego rzędu audytoriów. Wcześniej niż to przewidziano, rozpoczęły się także roboty przygotowawcze pod budowę nowej trybuny (wschodniej) – rozebrana jest już m.in. stara konstrukcja trybun w okolicy planowanego narożnika. Na koronie obiektu prowadzone są prace wykończeniowe pawilonów, jak również roboty przy zagospodarowaniu terenu.

  Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą, jest widok pokrycia zadaszenia stadionu, którego montaż trwa od kilku dni. Powierzchnia zadaszenia nad gotowymi trybunami, które powstały w ramach I etapu budowy, wyniesie łącznie 9400m2. Zadaszenie składać się będzie w części z blachy stalowej trapezowej (o powierzchni 6000m2) oraz poliwęglanu (o powierzchni 3400m2) nad trybuną południową. Zastosowanie poliwęglanu pozwoli na przepuszczanie światła słonecznego na murawę stadionu.

  Intensywne prace budowlane toczą się również w części szkoleniowej kompleksu. W budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży realizowane są prace przy montażu okien, wykonywaniu tynków, montażu ocieplenia. Montowane są także wewnętrzne instalacje – sieci elektryczne, sanitarne i kanalizacyjne oraz wentylacja.

  Trwa również budowa boisk treningowych. Na boisku treningowym nr 5 wykonywany jest drenaż, układana jest również geowłóknina. Boiska nr 5 i 6 powinny być gotowe w II kwartale tego roku. Zgodnie z zaktualizowanym harmonogramem robót wynikającym m.in. z konieczności budowy zbiorników przeciwpożarowych oraz zapewnienia zaplecza terenowego, finał prac dla budowy boisk nr 3 i 4 określono na II kwartał tego roku. Z uwagi na potrzebę zabezpieczenia zaplecza pod budowę II etapu Stadionu Miejskiego, zmianie uległ termin zakończenia prac przy budowie boiska treningowego nr 2. Jego budowa powinna się zakończyć w IV kwartale przyszłego roku.
  Materiały: UM Szczecin
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Piankowe zabawki to korzystna inwestycja dla pływalni
  Zbliżają się wakacje a wraz z nimi czas, który pływalnie i Aquaparki chcą jak najlepiej wykorzystać przyciągając jak największą liczbę klientów. Aby jednak wyróżnić się na tle konkurencji, lub po prostu [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.