Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Sauny - Artykuływięcej artykułówPlakat SAUNOWA ŚRODA - foto PTS

2017-04-19
Saunowe Środy – akcja dla Aquaparków, pływalni i basenów hotelowych
Polskie Towarzystwo Saunowe realizując cele statutowe postanowiło stworzyć akcję “Saunowa Środa”.

Zapraszamy wszystkie obiekty prowadzące saunaria, w szczególności Aquaparki i baseny, hotele, kluby fitness, zespoły SPA oraz samodzielne obiekty saunowe, do wzięcia udziału w akcji “Saunowa Środa” prowadzonej przez Polskie Towarzystwo Saunowe. Celem akcji jest pozwolenie klientom raz w tygodniu w każdą środę od godz. 18:00 przez minimum 3 godziny na korzystanie z kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania propagowanymi przez PTS w miejscach, gdzie nie jest to na co dzień dozwolone.

Adresaci akcji
Adresatami akcji są ośrodki saunowe, w których na co dzień nie jest wymagane stosowanie zasad poprawnego saunowania. W szczególności akcja skierowana jest do saunariów przybasenowych, hotelowych, przy klubach fitness, zespołach SPA.

Cele akcji “Saunowa Środa"
Umożliwić i pozwolić klientom raz w tygodniu w każdą środę na korzystanie z kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania propagowanymi przez PTS.
Stworzenie stałej grupy klientów oczekujących przyjaznych dla zdrowia warunków w czasie kąpieli saunowych.
Propagowanie zasad kultury i poprawnego saunowania w środowisku lokalnym.
Zwiększenie obrotów w obiektach przez zainteresowanie działaniami saunarium.
Wymierne sprawdzenie wpływu przestrzegania zasad kultury i poprawnego saunowania na obroty obiektu.

Działania uczestników akcji
Opublikowanie na własnych stronach internetowych, wydrukowanie i rozwieszenie w obiekcie plakatów promujących akcję. Plakaty można pobrać ze strony Polskiego Towarzystwa Saunowego.

Przygotowane są różne wersje plakatów i ośrodek decyduje o wyborze publikowanego przez siebie. Dopuszcza się modyfikację plakatów np. przez umieszczenie danych identyfikacyjnych obiektu.
Zalecanym jest poinformowanie PTS o udziale w akcji, co umożliwi organizatorom akcji propagowanie tej informacji w swoich internetowych kanałach informacyjnych.
Stworzenie w czasie trwania akcji (środa od godziny 18:00 do zamknięcia obiektu) warunków do zażywania kąpieli saunowych zgodnie z zasadami kultury i poprawnego saunowania.
W szczególności oznacza to spełnienie następujących warunków:
1. Klient przy kasach informowany jest o prowadzonej w tym dniu akcji i o zakazie noszenia strojów kąpielowych w strefie saunarium od godziny 18:00 i nakazie okrywania się ręcznikiem w czasie poruszania się po obiekcie.
2. Oddelegowana osoba skrupulatnie kontroluje i egzekwuje stosowanie zasad kultury i poprawnego saunowania propagowanych na stronach Polskiego Towarzystwa Saunowego.
Uczestnik akcji może zwrócić się do PTS o ulotki propagujące zasady poprawnego saunowania lub wydrukować je we własnym zakresie.

Koszty akcji
Uczestnictwo w akcji jest bezpłatne. Propagowanie akcji prowadzonej w ośrodku saunowym uczestnika przez działania PTS jest bezpłatne.

Wersje plakatów dostępne na: www.polskietowarzystwosaunowe.pl/home/dzialalnosc/115-sroda-saunowa

zamknij

Przeczytaj także

Remont czy projekt basenu – najważniejsze są szczegóły
Kiedy projektujemy, lub po prostu przygotowujemy się do remontu basenu warto pochylić się nad z pozoru wydawałoby się mniej istotną kwestią, jaką są wykończenia. To od tych szczegółów zależy bowiem, jak odbiorą i [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02009 seconds.