Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy


Ostatnie komentarze:
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • 2022-06-07 09:45:37 - anonim
  Czy polskie przepisy aktualnie regulują kwestie antypoślizgowości posadzek na basenach hotelowych i powyższe zasady z artykuły z nich wynikają czy jest to tylko Państwa [...]
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • PPHU Anchem
  Dane Teleadresowe:
  Kościuszki 3/3
  78-320 Połczyn Zdrój
  zachodniopomorskie
  tel.: 94 366 33 08
  tel.: 604 28 80 80
  www.anchem.eu
  biuro@anchem.eu
  Powstanie firmy w 1995 roku było odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie ochrony środowiska tj. analiz technicznych, badań laboratoryjnych, nadzoru technologicznego w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni.

  Firma z powodzeniem działa także na rynku budowlanym w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych.

  Anchem współpracuje także z pracowniami projektowymi przygotowując koncepcje wodnych obiektów rekreacyjno-sportowych.

  Dzięki specjalistycznym szkoleniom przeprowadzonym w siedzibie firmy Maytronics w Izraelu, do zakresu działania firmy dołączyła sprzedaż i serwis odkurzaczy basenowych Delphin.
  W budowanych oraz modernizowanych przez firmę Anchem stacjach uzdatniania wody basenowej, stosowane są własnej produkcji, w pełni zautomatyzowane szafy sterujące, które zarządzają procesami technologicznymi na basenach. Możliwości tych urządzeń ograniczone są jedynie wyobraźnią inwestora oraz jego możliwościami finansowymi.

  Niezawodne działanie urządzeń sprawdzone jest w wielu obiektach m.in. pływalni Akademii Morskiej w Gdyni, kompleksie basenów Wodny Świat w Kudowie-Zdroju, pięciogwiazdkowym hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu oraz w nowo wybudowanym kompleksie rekreacyjno-sportowym w Ustroniu Morskim.

  Budowa stacji uzdatniania wody dla basenów i pływalni stała się domeną firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwala na stosowanie różnych rozwiązań technicznych i technologicznych w zależności od potrzeb i preferencji obiektu.

  Chcemy zachęcić do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami. Zespół firmy Anchem jest do Państwa dyspozycji i z przyjemnością udzieli informacji na interesujące Państwa tematy "basenowe".

  Biuro w Koszalinie
  ul. Zwycięstwa 137-139
  (4 piętro, pokój 413)
  75-604 Koszalin
  fax 94 36 64 912
  Zbigniew Wojciul - Dyrektor PPHU Anchem
  Od 1995r. zajmuje się nadzorem technologicznym w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni. Jest także uznanym specjalistą w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych. Jest wykonawcą dużych inwestycji w zakresie technologii basenowych w Polsce (m.in. Termy Uniejów, Aquarius w Kołobrzegu, Aquapark w Słupsku itd.).Doradza w zakresie budowy i modernizacji technologii basenowych, filtracji, uzdatniania wody.
  e-mail: zw@anchem.eu
  tel. +48 604 28 80 80

  Grzegorz Wojciul - Kierownik ds. technicznych
  Nadzoruje budowę i modernizację obiektów basenowych. Zajmuje się projektami oraz doradztwem w doborze urządzeń.
  e-mail: gw@anchem.eu
  tel. +48 502 76 12 14

  Michał Wojciul - Kierownik ds. inwestycyjnych
  Nadzoruje procesy inwestycyjne oraz wycenę prac. Zajmuje się również nadzorem układów kontrolno-pomiarowych.
  e-mail: mw@anchem.eu
  tel. +48 509 17 71 61

  Beata Szarowolska - Główna księgowa
  e-mail: bs@anchem.eu

  Anna Wojciul - sekretariat Połczyn Zdrój
  e-mail: aw@anchem.eu

  Edyta Kryszyłowicz - sekretariat Koszalin
  e-mail: ek@anchem.eu
  Brodzik dla dzieci - Koszalin
  Termy Uniejów
  Helios - Ustronie Morskie
  Hotel Aquarius Spa
  Modernizacja basenu Akademii Morskiej w Gdyni
  Hotel Phoenix
  Pływalnia w Człuchowie

  Galeria realizacji znajduje się na stronie www.anchem.eu/galeria-2.html

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.