Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy

PPHU Anchem
Dane Teleadresowe:
Kościuszki 3/3
78-320 Połczyn Zdrój
zachodniopomorskie
tel.: 94 366 33 08
tel.: 604 28 80 80
www.anchem-baseny.pl
biuro@anchem.eu
Powstanie firmy w 1995 roku było odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie ochrony środowiska tj. analiz technicznych, badań laboratoryjnych, nadzoru technologicznego w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni.

Firma z powodzeniem działa także na rynku budowlanym w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych.

Anchem współpracuje także z pracowniami projektowymi przygotowując koncepcje wodnych obiektów rekreacyjno-sportowych.

Dzięki specjalistycznym szkoleniom przeprowadzonym w siedzibie firmy Maytronics w Izraelu, do zakresu działania firmy dołączyła sprzedaż i serwis odkurzaczy basenowych Delphin.
W budowanych oraz modernizowanych przez firmę Anchem stacjach uzdatniania wody basenowej, stosowane są własnej produkcji, w pełni zautomatyzowane szafy sterujące, które zarządzają procesami technologicznymi na basenach. Możliwości tych urządzeń ograniczone są jedynie wyobraźnią inwestora oraz jego możliwościami finansowymi.

Niezawodne działanie urządzeń sprawdzone jest w wielu obiektach m.in. pływalni Akademii Morskiej w Gdyni, kompleksie basenów Wodny Świat w Kudowie-Zdroju, pięciogwiazdkowym hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu oraz w nowo wybudowanym kompleksie rekreacyjno-sportowym w Ustroniu Morskim.

Budowa stacji uzdatniania wody dla basenów i pływalni stała się domeną firmy. Wieloletnie doświadczenie pozwala na stosowanie różnych rozwiązań technicznych i technologicznych w zależności od potrzeb i preferencji obiektu.

Chcemy zachęcić do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami. Zespół firmy Anchem jest do Państwa dyspozycji i z przyjemnością udzieli informacji na interesujące Państwa tematy "basenowe".

Biuro w Koszalinie
ul. Zwycięstwa 137-139
(4 piętro, pokój 413)
75-604 Koszalin
fax 94 36 64 912
Zbigniew Wojciul - Dyrektor PPHU Anchem
Od 1995r. zajmuje się nadzorem technologicznym w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni. Jest także uznanym specjalistą w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych. Jest wykonawcą dużych inwestycji w zakresie technologii basenowych w Polsce (m.in. Termy Uniejów, Aquarius w Kołobrzegu, Aquapark w Słupsku itd.).Doradza w zakresie budowy i modernizacji technologii basenowych, filtracji, uzdatniania wody.
e-mail: zw@anchem.eu
tel. +48 604 28 80 80

Grzegorz Wojciul - Kierownik ds. technicznych
Nadzoruje budowę i modernizację obiektów basenowych. Zajmuje się projektami oraz doradztwem w doborze urządzeń.
e-mail: gw@anchem.eu
tel. +48 502 76 12 14

Michał Wojciul - Kierownik ds. inwestycyjnych
Nadzoruje procesy inwestycyjne oraz wycenę prac. Zajmuje się również nadzorem układów kontrolno-pomiarowych.
e-mail: mw@anchem.eu
tel. +48 509 17 71 61

Beata Szarowolska - Główna księgowa
e-mail: bs@anchem.eu

Anna Wojciul - sekretariat Połczyn Zdrój
e-mail: aw@anchem.eu

Edyta Kryszyłowicz - sekretariat Koszalin
e-mail: ek@anchem.eu
Brodzik dla dzieci - Koszalin
Termy Uniejów
Helios - Ustronie Morskie
Hotel Aquarius Spa
Modernizacja basenu Akademii Morskiej w Gdyni
Hotel Phoenix
Pływalnia w Człuchowie

Galeria realizacji znajduje się na stronie www.anchem.eu/galeria-2.html


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.