Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - WykonawcyFirma Mazur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. kom.
Dane Teleadresowe:
Szyby Rycerskie 1
41-909 Bytom
śląskie
tel.: 32 396 89 00
fax: 32 396 89 01
www.firmamazur.pl
mazur@firmamazur.pl
Firma Mazur to doświadczenie w branży projektowania, produkcji i wykonawstwa zjeżdżalni i atrakcji wodnych oraz technologii basenowej. Firma nastawiona jest na kompleksową realizację zleceń inwestorów oraz zarządzających obiektami, którzy chcą wyposażyć obiekt i zapewnić jego sprawne funkcjonowanie, wysoką jakość oraz najwyższe standardy.

Naszym mottem przewodnim jest "łączenie przyjemnego z pożytecznym", dlatego też traktujemy każdy zrealizowany projekt jako osobisty sukces.

Naszą wyróżniającą się cechą charakterystyczną jest otwartość na ludzi jak i pomysły, czy szeroko pojęte innowacje. Dlatego też natychmiastowo reagujemy na impulsy płynące z rynku, zmiany trendów, tworząc odpowiednie, dopasowane produkty.

Od momentu wejściach Polski do Unii Europejskiej otworzyliśmy się na rynki międzynarodowe. Efekty tego działania są widoczne w wielu krajach europejskich, a także w Ameryce Płn. i Azji.

Firma Mazur zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów wyposażenia oraz atrakcji wodnych dla parków wodnych, placów zabaw, basenów publicznych, prywatnych i hotelowych oraz obiektów przemysłowych. Od ponad 25 lat dostarczamy produkty i urządzenia służące rozrywce, zabawie i rozwojowi kultury fizycznej.
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.