Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy


GANTNER Electronic GmbH Deutschland
Dane Teleadresowe:
Industriestrasse 40F
44894 Bochum
Niemcy
tel.: +48 666 402 638
www.gantner.com
Wojciech.kucharski@gantner.com
Systemy GANTNER bazują na Technologii RFID i znajdują zastosowanie zarówno w branży sportowo rekreacyjnej jak i poza niej, jak np. w nowoczesnych biurach, szkołach czy ośrodkach kultury. Mamy ponad 35 letnie doświadczenie w tym co robimy i wyposażaliśmy w tym czasie wielu renomowanych obiektów.

Można powiedzieć, że jesteśmy pionierem w tworzeniu bezdotykowych, bazujących na technologii RFID elektronicznych zamków, systemów kontroli dostępu, oraz płatności bezgotówkowych. Nasze rozwiązania przyczyniają się do redukcji kosztów w obiektach przy jednoczesnym zwiększeniu wygody.

Firma GANTNER działa w prawie 70 krajach i posiada oddziały między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Dubaju i Australii. Jesteśmy certyfikowani według systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.
Inteligentne systemy zamkowe
GANTNER jest producentem szerokiej gamy elektronicznych zamków RFID. W naszej ofercie znajdują się różne modele zamków zasilane przez baterie, które działają autonomicznie jak i zamki sieciowe (online) które dają pełną kontrole nad szafkami w czasie rzeczywistym. Szczególnie w dużych obiektach zamki sieciowe sprawdzają się doskonale.

Uzupełnieniem systemów zamkowych są infoterminale na których klienci mają możliwość sprawdzić swój numer szafki. Wszystkie nasze produkty sprawdziły się wielokrotnie w najbardziej prestiżowych obiektach sportowo-basenowych na całym świecie.

Kontrola dostępu
Najnowszym osiągnięciem firmy GANTNER są multifunkcjonalne terminale RFID, które mogą spełnić różne funkcje (Access, Info, Time) i mogą być połączone z czytnikami QR-kodów/kodów kreskowych lub też z czytnikami odcisku palca. Różne akcesoria umożliwiają montaż na różnych powierzchniach jak np. bramkach obrotowych czy na ścianach.

Oferujemy szeroką gamę transponderów RFID w różnych formach i możliwościach personalizacji. Ofertę uzupełniają automaty vendingowe czy też połykacze opasek, które ułatwiają bezobsługowe opuszczenie obiektów.
Osoba odpowiedzialna za obsługę klientów na terenie Polski:
Wojciech Kucharski
Tel: 666 402 638
e-mail: Wojciech.kucharski@gantner.com
Therme Bucuresti (Rumunia)
Rulantica (Europapark, Niemcy)
Tropical Island (Niemcy)
Splash & Spa Tamaro (Szwajcaria)
Alpamare – Scarborough (Wielka Brytania)
Aquapark Istralandia (Chorwacja)
Aquapark Wrocław (Polska)


PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02156 seconds.